top of page

BERNARDO LOUNO AUDIO STOTELĖ

Kylant elektros kainoms, pasiūlėme uteniškiams ją generuoti patiems. Būtent taip veikia audio stotelė, pasakojantis istorijas Utenos miesto sode.

O pasakojimai ypatingi, nes apie nepaprastą asmenybę - Utenos žydą Boruchą Lacą, pasauliui žinomą kaip Bernard'ą Lown'ą. Be daugybės jo spalvingo gyvenimo nuopelnų paminėsime tik tai, kad jis yra... Nobelio taikos premijos laureatas!

Kada ir už ką ją gavo, kaip išgelbėjo milijonus gyvybių, ir, žinoma, kaip augo Utenoje ar atvyko jos aplankyti sovietmečiu - visa tai lankytojai išgirs pasukę audio stotelės rankeną ir sugeneravę pakankamai elektros energijos.

Istorijas rinko ir rašė mūsų komanda, padedama miesto istorijos žinovės Romos Jančiauskienės ir Utenos turizmo informacijos centro. Pasakojimams balsus suteikė aktorius Tomas Žaibus, atlikėja Liucija Nanartavičiūtė ir Vytautas Astromskas.


Atlikti darbai: idėjos sukūrimas ir įgyvendinimas -  tekstų rašymas ir redagavimas, garso įrašų įrašymas ir audio failų paruošimas (efektavimas), įrangos suprogramavimas ir pastatymas.

 

Užsakovas: Utenos turizmo informacijos centras, 2022 m.

LOGO paveldas kalba.png
bottom of page